Služby

Ponúkam Vám tri druhy služieb.

V prvom rade ide o písanie originálnych textov rôzneho druhu podľa vášho zadania. Môžu to byť tematické články, ktoré umiestnite na Váš blog alebo webstránku. Alebo to môže byť PR článok na váš konkrétny produkt alebo službu, prípadne pre vašu firmu, ktorý môžete zverejniť na cudzích stránkach. Niektoré webstránky sa práve na to špecializujú. Nechýba ani možnosť napísať dlhší text, napríklad nejakú slohovú prácu do školy a podobne, ktorá bude obsahovať to, čo potrebujete.

Druhou skupinou služieb je prepisovanie hotových textov(napríklad tlačených), audio alebo videozáznamov do textu v elektronickej podobe. Do tejto skupiny patrí aj korektúra textov, ktoré sú vopred napísané. Ide konkrétne o kontrolu a opravu gramatiky a štylistiky vami zadaného textu.

Treťou skupinou je tvorba a nastavovanie webstránok v systéme WordPress. Ak nemáte čas na to, aby ste si sami vytvorili svoju stránku, blog alebo e-shop, kontaktujte ma. Mám s používaním a nastavovaním webstránok v systéme WordPress mnohoročné skúsenosti. Vytvorím a nastavím pre Vás všetko potrebné na stránke, akú potrebujete alebo chcete. Poradím tiež s možnosťami využitia rôznych nadštandardných služieb pre e-shop alebo blog. Priebežná konzultácia počas tvorby stránky je samozrejmosťou.

V prípade záujmu ma kontaktujte prostredníctvom formulára na stránke Objednávky. Odporúčam Vám prezrieť si aj obchodné podmienky, aby ste mali prehľad o tom, aké sú Vaše práva a povinnosti.

 

No votes yet.
Please wait...