Aroma Difuzér Kaolia + 1x zmes esenciálnych olejov zadarmo

Porovnať
Katalógové číslo: 3700471000420 Kategórie:

Vďaka svojmu nespornému japonskému štýlu a jedinečnému štvorcovému tvaru sa Kaolia odlišuje od ostatných difúzorov na trhu.

Luxusné prevedenie z dreva sa dokonale hodí do vášho interiéru a dodajá mu ZEN atmosféru.

Difuzér esenciálnych olejov využíva ultrazvukových vibrácií na výrobu studenej a suchej vodnej hmly, v ktorej sa do vzduchu rozptyľujú esenciálne oleje. Vytvára jemnú hmlu zvlhčujúci suchý vzduch a je vhodným doplnkom ako do bytu alebo do kancelárie. Difuzér má možnosť voliteľného podsvietenia, tvarovo čistý vzhľad a účinnost odparovaných esenciálnych olejov pomáha vytvárať zdravú a pohodovú atmosféru. Difuzér je vybavený kontrolkou pre nízku hladinu vody s automatickým vypínaním a tiež voľbou cyklického odparovania, ktoré si môžete nastaviť podľa svojich potrieb. Difuzér je vhodný pre každodenné použitie pre priestory do 30 m2.. Tento difuzér je určený do priestorov s veľmi suchým vzduchom.

Rozmer: 14,5 x 14,5 cm.

Materiál: drevo a plast.

Napájanie: USB

Krajina pôvodu: Francúzsko

Naplňte vnútorný nádobku vodou a pridajte 5-15 kvapiek vybraného 100% prírodného esenciálneho oleja alebo zmesi esenciálnych olejov. Difuzér uzavrite a prístroj zapnite podľa návodu.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Aroma Difuzér Kaolia + 1x zmes esenciálnych olejov zadarmo”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *