Clematis – Plamienok plotný 20 ml – bachove kvapky

Porovnať
Kategórie:

Clematis – Bachova kvetová esencia pomáha zvládnuť: ľahostajnosť, duševnú neprítomnosť, zasnenosť, útek pred realitou, nedostatočný záujem o život, spavosť, sklon k mdlobám, stavanie vzdušných zámkov, zlú pamäť..

Clematis je vhodný pre ľudí, ktorí žijú vo svojom vlastnom svete, nemajú záujem o realitu a len ťažko žijú v prítomnosti. Títo ľudia nie sú v skutočnosti šťastní a túžia po lepších časoch, ale nie sú aktívni, aby ich uskutočnili. Ich zlá pamäť im nedovoľuje venovať sa detailom. Majú sklony k nedostatku vitality a energie. Budia dojem duševnej neprítomnosti. Uprednostňujú samotu a vyhýbajú sa konfrontáciám tým, že sa stiahnu do seba. V čase choroby nevyvíjajú žiadne úsilie, aby sa uzdravili. Nedostatočná koncentrácia a duševná neprítomnosť môžu viesť k častým nehodám.

Deti typu Clematis sa len ťažko koncentrujú. Pramení to z toho, že majú väčší sklon k dennému sneniu než nedostatok schopností.

Pozitívny transformačný potenciál (TP) Clematis

– u človeka sa objaví živý záujem o okolitý svet a životná radosť. Vedomie reality a prítomného okamihu vychádza z vnútorného zamerania sa na cieľ, že prítomnosť vytvára budúcnosť. Cez pevné zakotvenie v reálnom svete môžu dobre kontrolovať svoje myšlienkové pochody a koncentráciu.

Clematis v skratke:

Pomáha zvládnuť: ľahostajnosť, duševnú neprítomnosť, zasnenosť, útek pred realitou, nedostatočný záujem o život, spavosť, sklon k mdlobám, stavanie vzdušných zámkov, zlú pamäť

Pozitívny TP: žitie v realite, sviežosť, vitalita, motivácia, záujem o každodenný život, schopnosť koncentrovať sa, sebadisciplína, praktickosť, kreativita, produktivita u umelcov

Užívanie Bachových kvapiek

Výhodou je, že sa môžu používať spolu s akýmkoľvek liekom, sú vhodné aj pre tehotné ženy a deti. Vhodné je ich namiešanie konzultovať s terapeutom. Zvyčajne obsahujú 2 – 6 esencií. Užívajú sa štyrikrát denne po štyri kvapky formou nakvapkania pod jazyk. Zmes je zakonzervovaná alkoholom a doplnená vodou. Účinok kvapiek je individuálny, závisí od citlivosti jedinca a od toho, ako dlho bola narušená psychická rovnováha jedinca. 

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Clematis – Plamienok plotný 20 ml – bachove kvapky”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *