Gentian – Horček horský 20 ml – bachove kvapky

Porovnať
Kategórie:

Gentian – Bachova kvetová esencia pomáha zvládnuť: Pochybnosti, rýchlu stratu odvahy a výdrže, pesimizmus, negativitu, skľúčenosť, cynizmus, skepsu..

Gentian pôsobí proti pochybnostiam a skľúčenosti. Postihnutí sú ľahko zbavení odvahy a nastupuje depresia, keď sa im vecí vymknú spod kontroly alebo sa objavia iné ťažkosti. Na rozdiel od Mustard nie je pre ich depresívne rozladenie presne stanovená príčina. V chorobe vedia kráčať cestou k zlepšeniu a v živote dosahovať pokroky, ale akékoľvek menšie zvraty ich ľahko dovedú ku strate dôvery.

Gentian je nápomocný u ľudí, ktorí sa cítia podráždení a skľúčení pri dlhej alebo stále sa vracajúcej chorobe. Je vhodný tiež pre deti, ktoré kvôli školskému preťaženiu strácajú odvahu.

Pozitívny transformačný potenciál (TP) Gentian

je uvedomenie si, že každý človek nikdy nezlyhá, ak sa usiluje o to najlepšie, nezávisle na konečnom výsledku. Žiadna prekážka nie je neprekonateľná, žiadna úloha nie je príliš veľká na to, aby ju nezvládol. Vzniká pozitívne presvedčenie, že koniec koncov sa všetky prekážky a problémy dajú prekonať.

Gentian v skratke:

Pomáha zvládnuť: Pochybnosti, rýchlu stratu odvahy a výdrže, pesimizmus, negativitu, skľúčenosť, cynizmus, skepsu

Pozitívny TP:  viera, že to dokážem, odvaha, dôvera vo vyšší princíp. optimizmus, vytrvalosť, pozitívne vysporiadanie sa s osudovými ranami a krízami, chuť žiť

Užívanie Bachových kvapiek

Výhodou je, že sa môžu používať spolu s akýmkoľvek liekom, sú vhodné aj pre tehotné ženy a deti. Vhodné je ich namiešanie konzultovať s terapeutom. Zvyčajne obsahujú 2 – 6 esencií. Užívajú sa štyrikrát denne po štyri kvapky formou nakvapkania pod jazyk. Zmes je zakonzervovaná alkoholom a doplnená vodou. Účinok kvapiek je individuálny, závisí od citlivosti jedinca a od toho, ako dlho bola narušená psychická rovnováha jedinca. 

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Gentian – Horček horský 20 ml – bachove kvapky”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *